Jestem lektorem języka niemieckiego z długoletnim doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym oraz grupowym. Posiadam wykształcenie kierunkowe: filologia germańska. Doświadczenie zdobywałam zarówno w Polsce jak i za granicą.

    Współpracuję ze szkołami językowymi, gdzie prowadzę kursy na różnych poziomach językowych (początkujący, zaawansowani, język biznesowy, nowa matura), oraz udzielam prywatnych konsultacji. Posiadam wiedzę praktyczną z zakresu metodyki prowadzenia zajęć językowych dla różnych grup zaawansowania: m.in. grupy początkujące, ZD, ZMP, nowa matura, niemiecki język biznesowy.

    Pragnąc poszerzyć zakres własnych kompetencji językowych odbyłam półtoraroczny kurs biznesowego języka niemieckiego - Wirtschaftsdeutsch w Instytucie Goethego zakończony międzynarodowym certyfikatem oraz kursy języka niemieckiego prawniczego w Instytucie Goethego i Instytucie Austriackim

    Podejmując się pracy z grupą zwracam dużą uwagę na dostosowanie programu zajęć oraz materiałów do specyfiki pracy szkolonych osób i ich indywidualnych potrzeb. Staram się skutecznie egzekwować wiedzę od uczestników moich zajęć. Owocuje to pozytywnymi wynikami moich kursantów na międzynarodowych egzaminach.


Oferta
  • Kursy językowe - indywidualne oraz dla firm. Wszystkie poziomy.
  • Profesjonalne szkolenie z korespondencji dla sekretarek i asystentek (korespondencja zewnętrzna i wewnętrzna).
  • Profesjonalne szkolenie z korespondencji dla handlowców (oferty, zamówienia, reklamacje, itp).